Dárkový poukaz

Snadná a rychlá platba

  • Platební kartou
  • Převodem předem
  • Na dobírku (ČR... 30Kč, Slovensko 75Kč)
  • ZDARMA Osobní vyzvednutí na pobočce v Kojetíně
  • Doručení na více než 500 odběrných míst Geis Point
  • Balíčky do ČR za 120Kč, na Slovensko pouze 210Kč
  • SMS i telefonické avízo u každé zásilky
  • opakované doručení v případě nezastižení příjemce
  • Geis Pointy i s víkendovým servisem a úschovnou až 14 dnů

platební karty
mastercard securecodeverified by visa

O nás

Úvod / O nás

O nás

’’Vášeň pro řemeslo’’ ...

Zařizujete si svůj domov a hledáte něco originálnějšího, než je obvyklá sektorová kuchyně či nábytek? Chcete svůj domov vylepšit tradičními doplňky? Potřebujete radu formou návrhu celé místnosti či interiéru? Nebo jste sami architekti? Právě pro vás je určena nabídka služeb naší firmy.

Jsme úspěšná firma s českými kořeny, která svým názvem i výrobky dělá čest své vlasti i na britských ostrovech. Od roku 2010 jsme přinesli nabídku také zpět "domů".

Charakter kuchyní které navrhujeme má svoje kořeny v české tradici. Jejich účelnost jako kuchyní tvořených výběrem solitérů z masivu (umývací stůl, ostrůvek, kredenc, ...) je prověřena staletími. Z našich kolekcí si vyberete, ať už vám vyhovují čisté linie a klasické provedení, anebo je vám naopak příjemný romantický styl. Můžeme společně vytvořit také zcela nový individuální-váš styl kuchyně či interiéru.

Historie

Naše firma The Bohemian Company Ltd. byla založena na počátku milénia ve Velké Británii. Jarmila Williams v té době žila v jižním Walesu, kde založila malý obchůdek v jednom z přímořských letovisek. Zaměřila se na design a výrobu nábytku na míru. Brzy se, na základě rostoucí poptávky, většina produkce soustředila na výrobu tradičních kuchyní evropského stylu. 

about usPo několika desetiletích, kdy byly hitem sektorové kuchyně, nastal ve Velké Británii, stejně jako v jiných částech Evropy, čas na změnu. Lidé se začali opět přiklánět k tradičnímu pojetí kuchyně. Kuchyně se stále více stává místem, kde se nejenom vaří, ale kde rodina společně tráví volný čas. Mezi lidmi, kteří si všímají nových trendů v bydlení, už není takový zájem o kuchyňské linky, kde skříňky stereotypně obklopují celý prostor kuchyně. Místo toho je patrná snaha kuchyň zařídit jako společenskou místnost.


Naše kuchyně oživují tradici 

about usV dobách našich babiček nebylo k vaření pro celou rodinu potřeba nic víc než tradiční pracovní či jídelní stůl, a k mytí stačil umývací stůl nebo prostor s keramickým dřezem. Kamna, na kterých se vařilo, dnes vhodně nahrazují tradiční sporáky. Promyšleně navržená skříň na potraviny vám může nabídnout tolik úložného prostoru jako daleko vyšší počet skříněk sektorové kuchyně.

Proto se i my vracíme k tradici funkční stylové kuchyně, tvořené několika promyšlenými solitéry. K tradici, která v některých zemích Evropy, třeba v Itálii či Francii, kde nebyla na rozdíl od nás v 50. letech přerušena, nebyla dodnes překonána. Spolu s podporou a propagací této tradice roste i naše firma, která ve Velké Británii získala uznání a prestiž. Svědčí o tom i nesčetné články v britských médiích a komplimenty od našich klientů; od celebrit, pro které Jarmila Williams navrhovala kompletní interiér kuchyně, až po zákazníky, pro něž je chloubou třeba jen jeden z našich stolů. 

Můžete si přečíst, co o kvalitě našich služeb a výrobků říkají někteří z našich klientů čí vyběr ze známych magazínů.

Od roku 2010 pod názvem The Bohemian Company sro. přenesla firma svoje působení také na český a slovenský trh. Se zahájením prodeje nábytku a kuchyní formou e-shopu a postupném rozšíření také o obrovskou škálu tradičních doplňků jsme přišli s pěknějším českým názvem pro náš web: Centrum tradičního bydlení. 

 Tradiční české kuchyně se vracejí

Naše kolekce jsou inspirovány významnými milníky české, moravské a evropské historie a architektury. Základem tradiční kuchyně každé domácnosti byl vždy fortelný a plně funkční nábytek.

E-shop

Od počátku působení na českém trhu jsme výhradními zástupci německé firmy THPG, která se zabývá, po sto letech, znovuobnovenou výrobou tradičních porcelánových, bakelitových a skleněných vypínačů a zásuvek. Dle našeho názoru nemají na trhu svou kvalitou konkurenci a proto je zastupujeme (keramické strojky, tradiční otočné systémy s pérkem). Nemalou část nabídky tvoří také prodej svítidel vybraných evropských dílen jako Bolich či Lindner.

K zastoupení firmy TPHG jsme postupně přidávali další. Kde výroba, dle našeho názoru, vášní pro řemeslo vynikala. Ať už jde o italská svítidla Aldo Bernardi, anglické konve Howe, které jsou v jejich dílně vyráběné již od roku 1886, přes poslední v Čechách tkaný len, až po stahovací rošty nad sporáky a do koupelen s anglickou tradicí více než sta let.

Od roku 2012 jsme pro vás nákup všech těchto značek udělali pohodlnější, formou e-shopu.

K nabídce stále přidáváme, tak jak nalézáme nové a nové malé tradiční dílny a zajímavé vkusné výrobky. Připravujeme také autorské doplňky do interiéru. Je proto doporučením se na stránce Kontakt zaregistrovat pro odebírání Novinek.  

Pokud jste sami výrobci, neváhejte nám vaši nabídku přestavit.

Buďte originální!

Ať už si vybíráte jeden krásný a reprezentativní kus nábytku, anebo si právě zařizujete celý byt, dům či rekreační usedlost, jsme připraveni vyjít vstříc vašim přáním a požadavkům.

Osobní přístup, kvalita výrobků a tradiční design jsou pilíře úspěchu naší společnosti, o kterém svědčí také výběr z referencí našich spokojených zakazníků

  

Těšíme se na kontakt s Vámi.

 

 

 

Nákupní košík
0 položek za
0
K pokladně
Vytvořilo Anawe